Top Latvijas Futbola Talanti, kas Jāseko

Latvijas futbola nākotne izskatās cerīga, pateicoties vairākiem talantīgiem jaunajiem spēlētājiem, kas sevi pieteikuši gan vietējā, gan starptautiskā līmenī. Šajā rakstā apskatīsim dažus no daudzsološākajiem Latvijas futbola talantiem.

Raimonds Krollis (19 gadi, uzbrucējs, FK Liepāja)

Raimonds Krollis ir viens no spilgtākajiem Latvijas futbola talantiem. 19 gadus vecais uzbrucējs jau ir kļuvis par neaizstājamu FK Liepājas sastāva dalībnieku. Pagājušajā sezonā viņš Optibet Futbola Virslīgā guva 12 vārtus 28 spēlēs. Krollis ir arī Latvijas U-21 izlases sastāvā, kurā guvis 4 vārtus 6 spēlēs. Viņa ātrums, tehniskās prasmes un vārtu gūšanas meistarība padara viņu par ļoti perspektīvu spēlētāju ar spožu nākotni.

Markus Redjko (18 gadi, pussargs, Riga FC)

Markus Redjko ir vēl viens jaunais talants Latvijas futbolā. 18 gadus vecais pussargs spēlē Riga FC komandā un tiek uzskatīts par vienu no daudzsološākajiem spēlētājiem savā pozīcijā. Viņa pārvietošanās, piespēles un spēja nolasīt spēli ir augstā līmenī. Pagājušajā sezonā viņš piedalījās 15 Virslīgas spēlēs. Redjko arī ir Latvijas U-19 izlases sastāvā.

Dāvis Indrāns (17 gadi, aizsargs, FS Metta)

Neskatoties uz savu jauno vecumu, Dāvis Indrāns jau ir pievērsis sev uzmanību ar savām prasmēm aizsardzībā. 17 gadus vecais FS Metta aizsargs ir viens no talantīgākajiem jaunajiem aizsargiem Latvijas futbolā. Viņš izcili nolasa spēli, ir labs cīņā “viens pret vienu” un mierīgi rīkojas ar bumbu. Pagājušajā sezonā Indrāns piedalījās 8 Virslīgas spēlēs. Viņš ir arī Latvijas U-17 izlases sastāvā.

Artūrs Zjuzins (20 gadi, vārtsargs, Valmiera FC)

Artūrs Zjuzins ir viens no perspektīvākajiem jaunajiem vārtsargiem Latvijas futbolā. 20 gadus vecais Valmieras FC vārtsargs izceļas ar savām reakcijām, pozicionēšanos un drosmīgo spēli. Pagājušajā sezonā viņš aizvadīja 14 Virslīgas spēles, vairākās no tām demonstrējot savas augstās prasmes un izpelnoties atzinību. Zjuzins ir arī Latvijas U-21 izlases sastāvā.

Šie ir tikai daži no daudzajiem talantīgajiem jaunajiem spēlētājiem Latvijas futbolā. Ar pareizo attīstību un iespējām šie spēlētāji var kļūt par nākamajām Latvijas futbola zvaigznēm un nest Latvijas vārdu pasaulē. Jāturpina sekot līdzi šo talantu progresam un jāatbalsta viņu izaugsme.